Sejde se zastupitelstvo dne 12.10.2015?

Nedá mi to a musím reagovat na způsob (ne)komunikace stávajících představitelů obce se zastupitelstvem, minimálně tedy se třemi členy.
Na posledním zasedání dne 30.7.2015 byl určen termín příštího zasedání na 14.9.2015, je to uvedeno v zápise.
Termín všem vyhovoval, bez problémů. Nicméně týden před avizovaným zasedáním pozvánka do mailových schránek nepřišla, na úřední desce nic neviselo – povinnost ukládá zákon -, až 10.9. přišel mail od paní místostarostky, kde nám bylo stručně oznámeno ( „dobrýden, oznamuji všem…“) že zasedání se přesouvá na závěr měsíce. Přesný termín prý bude zaslán v průběhu dalšího týdne.
V průběhu dalšího týdne nicméně nepřišlo nic, až se náhle koncem měsíce objevil na úřední desce termín 5.10.2015 – bez konzultace s min 3 členy zastupitelstva. Ale proč ne, termín nám vyhovuje, asi nám zapomněla zavolat, napsat, stane se, nebudeme kalit vodu..
30.9. – dodány podklady pro schůzi která se tedy měla konat 5.10. Že to neodpovídá dohodnutému termínu ohledně dodání podkladů zastupitelům minimálně 7 dní předem – no a?
No a v sobotu 3.10. ve 22:52 došel – finální???- mail od místostarostky, že jako 5.10. se nic nekoná, pan starosta vyhověl žádosti 2 zastupitelek a přesouvá zasedání na 12.10.2015. Zastupitelky asi nevěděly dříve, že jim termín 5.10. nevyhovuje, možná o něm nevěděly vůbec, pozvánka na zasedání 5.10. zastupitelům totiž nedošla, komunikoval s nimi někdo – nevím, s námi nikdo…
Něco jako dotaz, zda tento termín vyhovuje nám? Nenechme se vysmát, to se nenosí…. Úcta k času našemu i Vašemu, občané, kteří jste si evt. uzpůsobili svůj program – již potřetí – a chtěli se na zasedání podívat?
Jsem zvědav zda-li se napotřetí zasedání uskuteční, nebo máme-li čekat noční sobotní mail.
Hezký den všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *