Veřejná omluva panu Tiboru Ruszovi

V Hlízově 8.6. 2015
Vážení spoluobčané,

většina z Vás velmi dobře ví, že se v pátek na sociální síti „facebook“ cíleně objevil nelegální odposlech mého telefonického rozhovoru s paní hospodářkou našeho obecního úřadu. V tomto rozhovoru jsem neuváženě hrubě urazil pana Tibora Rusza st. Osobně jsem se s ním sešel v pátek a v neděli 7.6. 2015, omluvil jsem se mu a dohodli jsme se, že se mu touto cestou veřejně omluvím, což právě činím. Velmi mě mrzí, že k této situaci došlo a jméno pana Rusza bylo takto zneváženo.
Jiří Vrba

4 Komentářů

 1. soused

  V soukromí se mluví lidově,až přisprostle. Byla tady jen vulgárněji nazvána nechápavost při rozhovoru pana Rusza. Všichni jsme na různě vysoké inteligenční výši.S tím nic nuděláme. Pan Ruszo je manuálně zručný,některé věci však chápat nemusí. Já to mám zase obráceně.Tady se vše vyřešilo,byla vyslovena omluva,která byla přijata a celá věc uzavřena.
  Jsem ale velmi zvědavý,jak pan starosta vyřeší celou záležitost s odposlechem-nahráváním v budově samosprávy, v objektu za který plně odpovídá!!!
  Buďto o tom nevěděl a všechno musí nahlásit policii a nebo to veděl a dal k tomuto druhu špiclování příkaz a měl by vš vysvětlit – PROČ???
  Nebo to byl zásah do telekomunikační sítě a to by měl také ohlásit příslušným institucím!
  Je hrůzostrašné,jak po půl roce se změnil stav na Obecním úřadě za vedení dvou osob.
  Proto je mi po zvážení naprosto jasné, komu já a moje rodina dá hlas při sobotní volbě.

  1. Adolf Lisy

   Dobry den, pan starosta Skarka to odmitl resit a trestni oznameni musela podat sama hospodarka obecniho uradu. Pan starosta to oduvodnil tim, ze ve vesnici toho uz bylo dost a musi se to uklidnit….nebo myslel uklidit? Jsem zvedav jak bude konat Policie CR a jak rychle se to vyresi a snad se to zase nekam neuklidi do supliku.

   1. soused

    Panu starostovi se někdo naboural v úřadě do komunikačního systému, a ON to odmítne řešit????
    Ale pokud o tom věděl a nebo je původcem tohoto nemorálního činu, tak se zase nemůžu tolik divit!!!
    A myslím že ten odposlech se už taky přestal na F sdílet!!!
    Paní hospodářka udělala co musela udělat,když její nadřízený starosta obce to odmítl (podle zákona)udělat!!!

 2. Martin Kačerovský

  Pana Rusza znam dlouho, s jeho syny se dlouho přátelím. A urcite muzu rici, ze to neni zadny debil. Jeho vystupovani je leckdy proste, ale je to inteligentni clovek a uznává více morálních hodnot než většina obyvatel Hlízova. Lehko se Vám to řekne, když toho člověka neznáte a ani jste s ním pořádně nemluvili. HOWG!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *